Analýza pleti

Analýza pleti - kombinuji SAMa, TČM

Přístroj SAM - vidí do hlubší vrstvy pokožky a ukáže, co pleť trápí, co potřebuje, zda dosavadní péče stačí nebo je vhodné něco doplnit...

Diagnostika pleti podle základů tradiční čínské medicíny... Máte na obličeji nějaký problém? Souvisí to nejen s vnějším prostředím, ale i s vnitřními orgány...

Teorie je základ, ale praxe vám dá mnoho zkušeností, které nikde nevyčtete. Za svoji praxi jsem nasbírala a získala nespočet zkušeností, průběžného vzdělávání a rozšiřování vědomostí...

Chci zjistit, co moje pleť potřebuje, jak se o ni starat...

Jak analýza probíhá?

Víte, že kůže je živý orgán a většinu problémů, které se na pleti objeví, souvisí s reakcí na něco špatného uvnitř našeho těla?! Do analýzy zapojím i mé osobní i pracovní zkušenosti a také základy tradiční čínské medicíny. Uvidíte, že opravdu všechno souvisí se vším.

Jíme správně? Pijeme dostatečně? Dopřáváme si dost odpočinku? Odoláváme stresu? Umíme relaxovat? ... a mnoho dalšího ovlivňuje naši pleť-vzhled - od akné (hormony, jídlo..), pigmentace (sluníčko, játra...), vrásky (suchost, věk..., málo kolagenu...).... To vše já (i přístroj SAM) poznám a Vy na vlastní oči uvidíte a pochopíte souvislosti a reakce a zjistíte, jak je možné nejen díky kosmetice vylepšit to, co Vás trápí ;-)

Analýza pleti s přístrojem SAM


Přístroj pracuje na základě nezávadného fluorescenčního černého světla spolu se zvětšovacím zrcadlem, díky kterému hned vidíte Vaši pleť "pod lupou". Spatříte povrchové i hlubší vrstvy kůže (podívejte se do fotogalerie). 

První schůzka je současně i povídání o Vaší pleti (jak o ni pečujete, co Vás trápí, jaké přípravky používáte, chcete-li něco změnit-vylepšit). V přístroji "SAM" hned vše zjistíte-uvidíte. Vysvětlím Vám, co barevné nerovnosti znamenají. Co Vaše pleť říká na Vaši současnou péči, zda je vše v pořádku nebo pleť prosí o nějaké vylepšení a pomoc. Po této analýze následují Vaše dotazy, hledání řešení a možností s ohledem na Vaše potřeby a přání.

Druhá analýza SAMem je kontrola, jak se lepší stav pokožky po mém doporučení. Probíhá v rozmezí cca 6-8týdnů po první analýze. Tato druhá kontrola je v ceně!!! 

Přístroj SAM (skin analyzer magnifier) = "rozbor pleti se zvětšovacím sklem-pod lupou" = přístroj na hloubkovou analýzu pleti

Sami uvidíte Vaši pleť v jiném světle (a to doslova) - zjistíte-vysvětlím Vám, zda a kde máte pleť suchou, mastnou, dehydrovanou pokožku, špatný krevní oběh, ucpané póry/akné, pokožku odumřelou, pigmentace (pihy), poškození způsobené sluncem...

Analýza pleti je rozbor-podívání se do hloubky Vaší pleti s přístrojem SAM. Analýzu provádím já (certifikovaná specialistka) na odlíčenou a čistou pleť. 

Analýza pleti bez přístroje

I bez přístroje SAM provádím analýzu pleti. A to díky mnohaletým zkušenostem, mnoho obličejů a zpětných vazeb po mém doporučení. Přístroj ihned vidí to, na co se já bez SAMa musím zeptat. 

Pohled na Váš obličej mi také hodně prozradí. Podle tradiční čínské medicíny (kde sbírám průběžně zkušenosti i školení) je obličej zrcadlo dovnitř našeho těla - k našim vnitřním orgánům. Mějme proto "zrcadlo" krásné a čisté :-)

Základní informace k péči o pleť radím a pomáhám i na dálku, tzn. když Vás osobně nevidím - jen např. podle fotky a Vašich odpovědí na mnoho mých otázek. Ale i fotografie nebo některé odpovědi nemusí stačit. Když podle naší korespondence (nebo i telefonátu) vycítím, že takto na dálku to nestačí, řeknu Vám to - neporadím konkrétně, spíše všeobecně a doporučím konzultaci u nějakého odborníka ve Vašem okolí. Proto preferuji osobní setkání :-)